Agenda

Voor Datum Activiteit Plaats
———- ———- ———- ———-
Allen ma 4 sep 17 Jaarvergadering Mid Fryslân Akkrum
MF3 ma 25 sep 17 JCC Promotieklasse A ronde 1 Groningen
MF3 za 30 sep 17 JCC Promotieklasse A ronde 2 Hengelo
MF1 vr 6 okt 17 F-Pion 1 – Mid Fryslân 1 Kimswerd
MF2 ma 9 okt 17 Mid Fryslân 2 – Rijs e.o. 1 Akkrum
MF3 en 4 ma 9 okt 17 Mid Fryslân 3 – Mid Fryslân 4 Akkrum
MF3 ma 16 okt 17 Mid Fryslân 3 – BOB 1 Akkrum
Jeugd za 21 okt 17 Grand Prix Lytje Willem Schiermonnikoog
Jeugd za 28 okt 17 Grand Prix DTK Buitenpost
MF4 ma 30 okt 17 Mid Fryslân 4 – De Donger 3 Akkrum
MF3 vr 3 nov 17 Gorredijk 1 – Mid Fryslân 3 Beetserzwaag
MF1 ma 6 nov 17 Mid Fryslân 1 – Steenwijk 1 Akkrum
Senioren za 11 nov 17 Waling Dijkstra Rapid Toernooi Leeuwarden
MF3 za 11 nov 17 JCC Promotieklasse A ronde 3 Haren
MF2 di 14 nov 17 SC Leeuwarden 1 – Mid Fryslân 2 Leeuwarden
Jeugd za 18 nov 17 Grand Prix Hennie Collignon Leeuwarden
MF3 ma 20 nov 17 Mid Fryslân 3 – Sneek 3 Akkrum
MF4 ma 20 nov 17 DSC Drachten 3 – Mid Fryslân 4 Drachten
Jeugd za 9 dec 17 Grand Prix Westergoo Bolsward
MF3 za 9 dec 17 JCC Promotieklasse A ronde 4 Assen
MF1 ma 11 dec 17 Mid Fryslân 1 – WES 1 Akkrum
MF2 di 12 dec 17 SC Leeuwarden 2 – Mid Fryslân 2 Leeuwarden
MF4 wo 13 dec 17 Bakkeveen 3 – Mid Fryslân 4 Wijnjewoude
MF3 ma 18 dec 17 ODI 1 – Mid Fryslân 3 Workum
Jeugd za 23 dec 17 Grand Prix Emanuel Lasker St. Annaparochie
Allen vr 29 dec 17 Winter Snelschaak Toernooi Akkrum
———- ———- ———- ———-
Allen za 6 jan 18 Kliffentoernooi Rijs
Jeugd za 6 jan 18 Grand Prix de Donger Dokkum
MF1 di 9 jan 18 De Donger 1 – Mid Fryslân 1 Dokkum
MF2 ma 15 jan 18 Mid Fryslân 2 – Westergoo 2 Akkrum
MF3 ma 22 jan 18 Mid Fryslân 3 – De Donger 2 Akkrum
Jeugd za 27 jan 18 Grand Prix Schaakwoude Damwoude
MF4 ma 29 jan 18 Mid Fryslân 4 – Hynste Sprong Akkrum
MF1 ma 5 feb 18 Mid Fryslân 1 – Emmelooord 1 Akkrum
MF4 ma 12 feb 18 DSC Drachten 2 – Mid Fryslân 4 Drachten
MF2 di 13 feb 18 Steenwijjk 2 – Mid Fryslân 2 Steenwijk
Jeugd vr 16 feb 18 Voorronde FK Schoolschaken Akkrum
Senioren za 17 feb 18 Uitsmijter Kromme Knilles Toernooi Akkrum
Jeugd za 17 feb 18 Jeugdtoernooi Paardesprong Haren
MF3 ma 19 feb 18 NEO 2 – Mid Fryslân 3 Burgum
Jeugd 24-27 feb 18 FK Jeugd Individueel Sneek
MF3 ma 5 mrt 18 Mid Fryslân 3 – DTK 2 Akkrum
MF1 di 13 mrt 18 Sneek 2 – Mid Fryslân 1 Sneek
Jeugd za 17 mrt 18 FK Jeugd Clubteams Leeuwarden
MF2 ma 19 mrt 18 Mid Fryslân 2 – Lemmer 1 Akkrum
MF4 ma 19 mrt 18 Mid Fryslân 4 – SC Leeuwarden 3 Akkrum
Jeugd za 24 mrt 18 Jeugdtoernooi Jan Soeten Akkrum
MF3 di 27 mrt 18 Lege Gaean 1 – Mid Fryslân 3 Sibrandabuorren
Jeugd za 7 apr 18 Finale FK Schoolschaken Leeuwarden
MF4 wo 11 apr 18 Bakkeveen 2 – Mid Fryslân 4 Wijnjewoude
MF1 za 14 apr 18 Mid Fryslân 1 – Heerenveen
MF2 za 14 apr 18 Westergoo 1 – Mid Fryslân 2
Jeugd ma 23 apr 18 Diplomaschaken Jeugd Akkrum
Jeugd 29 apr-5 mei 18 NK Jeugd ABC Assen
Senioren ma 14 mei 18 Seizoensafsluiting Senioren Akkrum
Jeugd za 16 jun 18 Slot GP FBS & NOSBO Hoogkerk